Увага, термін дії кваліфікаційних документів моряків продовжено до 31.12.2023 року

Відповідне рішення про продовження терміну дії кваліфікаційних документів моряків було прийняте у зв’язку із війною на території України, розпочатою рф, а також у зв’язку з обмеженнями під час пандемії Covid-19.

Раніше Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України надіслано лист № 2895/46/14-23 від 14.04.2023 до Міжнародної морської організації (ІМО) щодо продовження терміну дії кваліфікаційних та інших документів моряків до 31 грудня 2023 року.

Продовження терміну дії кваліфікаційних та інших документів моряків стосується українських моряків, які наразі перебувають у рейсі, зокрема тих, термін дії документів у яких завершився в період з березня 2020 року або завершиться найближчим часом та тих моряків які перебувають на березі.

Адміністрація судноплавства за підтримки команди Віце-прем’єр-міністра з відновлення України – Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков, й надалі вживатиме всі необхідні заходи з метою підтримання стабільної ситуації, пов’язаної із дипломуванням моряків. Нагадую, що ті морякі, які знаходяться в Україні, можуть скористатись єдиною законною процедурою дипломування визначеною постановою Уряду від 30.12.2022 #1499.

Інформацію щодо заходів, прийнятих та впроваджених в Україні у зв’язку із збройним вторгненням російської федерації для захисту інтересів українських моряків доведено до всіх заінтересованих членів ІМО, урядових та неурядових організацій циркулярним листом від 21.04.2023 № 4232/Add.19.

За матеріалами офіційного сайту Адміністрації судноплавства

Похожие записи