В Одесі розпочато роботу ДКК

В Одесі розпочато роботу Державної кваліфікаційної комісії моряків в складі Адміністрації судноплавства.

✅Ми розширили склад ДККМ, тепер вона також функціонуватиме і в Одесі. Від сьогодні Одеська ДККМ розглядатиме заяви моряків та приймати рішення щодо підтвердження компетенцій, а також проводитиме іспитування.

Отже тепер у моряків з’явилась можливість отримувати прозорі послуги в сфері дипломування в Одесі, за такими адресами:

➡️в Адміністрацію судноплавства (м. Одеса, вул. Успенська, 4);

➡️СЦ «Моррічсервіс» (м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39-є).

🖥️Іспити в Одесі проводитимуться в СЦ «Моррічсервіс» (м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39-є).

Якщо за результатом розгляду заяви моряка ДККМ приймає рішення про видачу кваліфікаційного документа, отримати цей документ також можна за вищевказаними адресами.

Нагадуємо, що ДККМ в місті Києві вже повноцінно функціонує з 14 лютого, тож з тим, де можливо подати заяву, отримати кваліфікаційні документи та пройти іспит крім Одеси можливо ознайомитись за посиланням➡️https://marad.gov.ua/ua/news/de-ta-yak-mozhna-podati-zayavu-projti-ispit-otrimati-kvalifikacijni-dokumenti-za-novoyu-proceduroyu.

☝️Важливо зазначити, що виключно ті кваліфікаційні документи, що видані Адміністрацією судноплавства є легітимними. Наразі є тільки одна уповноважена особа на видачу кваліфікаційних документів. Всі кваліфікаційні документи, що були видані іншими, окрім уповноваженої особи, є незаконними. З метою здійснення перевірки документів моряків, до впровадження інформаційно-комунікаційної системи у сфері підготовки та дипломування членів екіпажів суден, було прийнято рішення про здійснення їх верифікації за допомогою направлення відповідних документів на електронну пошту: vrf@marad.gov.ua.

💡Команда працює над впровадженням простого та безпечного рішення для дистанційної подачі, згодом у моряка з’явиться можливість отримувати послуги у сфері дипломування через портал Дія. Тож, закликаємо морську спільноту підтримувати прозорі процедури та оформлювати кваліфікаційні документи в єдиний законний спосіб передбачений постановою КМУ від 30.12.2022 №1499.

За повідомленням Адміністрації судноплавства: https://www.facebook.com/MaritimeAdm/posts/pfbid02x6vx1h8YBPR8Giah5j9N1Y49rnwV4yHG6JrNazaCUCSDQrzAjejsWvHYhchGPS2fl

Похожие записи