Документи морякам за новою процедурою


Адміністрація судноплавства повідомляє,
що отримує від багато запитань стосовно того, де та як можна подати заяву, пройти іспит, отримати кваліфікаційні документи за новою процедурою. Для того аби моряки могли подавати заяви та отримувати документи в більш зручний спосіб — ми відкриваємо прийом та видачу також в СЦ «Моррічсервіс» в Одесі та Ізмаїлі.
Отже тепер моряк, якому необхідно отримати кваліфікаційний документ або пройти комп’ютерний іспит для підтвердження кваліфікації має особисто подати заяву в письмовому вигляді:
в Адміністрацію судноплавства (м. Київ, просп. Перемоги, 14);
СЦ «Моррічсервіс» (м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39-є);
СЦ «Моррічсервіс» (м. Київ, вул. Преображенська, 23);
СЦ «Моррічсервіс» (м. Ізмаїл. вул. Свято-Нікольська, 50).
Якщо за результатом розгляду заяви моряка ДККМ приймає рішення про видачу кваліфікаційного документа, отримати цей документ також можна за вищевказаними адресами.
Увага! Станом на сьогодні іспити проводяться виключно в СЦ «Моррічсервіс» (м. Київ, вул. Преображенська, 23). Ми дуже ретельно відносимось до вибору членів ДККМ, як тільки буде сформована команда в Одесі, там також одразу розпочнеться проведення іспитів.

за матеріалами сайта https://marad.gov.ua/ua/news/de-ta-yak-mozhna-podati-zayavu-projti-ispit-otrimati-kvalifikacijni-dokumenti-za-novoyu-proceduroyu

Похожие записи